Chladící kapalina G12evo - 1l

Dostupnost Skladem
Kód: 000096320JG
365 Kč 302 Kč bez DPH
Chladící kapalina G12evo - 1l

Chladící kapalina G12evo - 1l

Aby motor moderního automobilu podával ty nejlepší výkony, vyžaduje adekvátní péči.
Pro jeho bezchybné fungování je důležité používat ty správné a skutečně kvalitní provozní kapaliny. A ideální jsou samozřejmě ty, které jsou pro daný model navrženy přímo výrobcem.

Hotová směs chladicí kapaliny G12evo pro všechny vozy ŠKODA se dodává již namíchána ve správném poměru, takže je připravena k okamžitému použití. Je vhodná jako náplň po celou dobu životnosti vozidla a mezi její výhody patří i to, že jí lze volně mísit s kapalinami G12 plus plus a G13.

Používá se jako ochrana před mrazem, přehříváním, korozí a usazováním vodního kamene. Produkt se doporučuje užívat celoročně.

Varování:
Obsahuje ethylenglykol. Zdraví škodlivý při požití. Může způsobit poškození orgánů při prodloužené nebo opakované expozici. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci si důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte. Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obal/obsah odstraňte odevzdáním ve sběrně nebezpečných odpadů. 

 

Obsah sady: Hotová směs chladicí kapaliny G12evo, návod k použití.


Hmotnost: 1,6 kg


Omezení: Pouze pro účely, ke kterým je přípravek určený dle přiloženého návodu k použití. Pro všechny vozy ŠKODA, mimo Š Favorit a Š Felicie. Uchovávat mimo dosah dětí.


Upozornění: Směs nemrznoucí při teplotách vyšších než − 35 °C / − 31 °F.


Použití: Připraveno k okamžitému použití jako chladící směs do motoru automobilů se spalovacím motorem. Trvanlivost: V původním uzavřeném obalu lze použít 5 let od data výroby.


Určeno pro: Rapid (2012-2020), Fabia III (2014+), Superb III (2015+), Octavia III (2017+), Kodiaq (2016+), Karoq (2017+), Scala / Kamiq (2019+), Citigo-e iV (2019+)

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: