Šampon pro mytí & voskování 0,5l

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 000096315C
263 Kč 217 Kč bez DPH
Šampon pro mytí & voskování 0,5l

Šampon pro mytí & voskování 0,5l

Autokosmetika z nabídky ŠKODA Originální příslušenství představuje pestrou kolekci špičkové, ekologicky šetrné autokosmetiky, která Vám pomůže profesionálně pečovat o váš vůz. Všechny přípravky procházejí náročnými laboratorními testy a zkouškami, jež zaručují prvotřídní kvalitu, účinnost a bezproblémovost těchto výrobků. Originální autokosmetika ŠKODA dává jistotu, že přípravky budou Váš vůz skutečně ošetřovat a vůz bude vypadat pořád jako nový. Šampon pro mytí & voskování je určen pro ruční mytí vozu. Kombinuje čištění a konzervaci v jednom pracovním procesu, takže kromě skvělého umytí poskytuje šampón s voskem dlouhodobou ochranu laku před znečištěním. Díky odperlovacímu efektu zaručuje rychlé schnutí. Nádobku před použitím dobře protřepejte, koncentrát smíchejte s vodou v doporučeném poměru uvedeném na etiketě. Nečistoty z vozu omyjte měkkou houbou a opláchněte větším množstvím vody. Nepoužívejte tento přípravek, pokud je Váš vůz vystaven přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem.

Složení
5-15% neiontové povrchově aktivní látky, 5% kationtové povrchově aktivní látky a amfoterní povrchově aktivní látky, konzervační činidla, parfémy.
Použití
Pro ruční mytí vozu


POZNÁMKA
Pouze pro účely, ke kterým je přípravek určený dle přiloženého návodu k použití.
Obsah nádobky i nádobku samotnou je nutné likvidovat v souladu s místními / regionálními / národními / mezinárodními předpisy.


Uchovávat mimo dosah dětí! 

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: