Nosič jízdních kol na tažné zařízení Škoda

Dostupnost Skladem
Kód: 000071105F
11 990 Kč 9 909 Kč bez DPH
Nosič jízdních kol na tažné zařízení Škoda
ORIG 000071105F 1
Doprava zdarma

Převážet jízdní kola můžete i bez toho, aby zabírala cenné místo v interiéru vozu nebo abyste je museli zvedat na střechu. Nosič kol na páté dveře z nabídky ŠKODA Originálního příslušenství lze upevnit na tažné zařízení a pohodlně na něm převážet až dvě jízdní kola o celkové hmotnosti do 36 kg. Výhodou proti umístění na střeše vozu je nejen snazší upevňování a demontáž kol, ale také menší vliv na aerodynamiku vozu a zachování jeho výšky. Nemusíte se tak obávat snížených průjezdů.

Nosič jízdních kol na tažné zařízení byl navržen tak, aby perfektně fungoval na všech vozech ŠKODA vybavených tažným zařízením. Je vyroben z kvalitní oceli, eloxovaného hliníku a plastu a jeho elegantní vzhled odpovídá estetice automobilů značky ŠKODA. Je sklopný, takže se i s nasazeným nosičem snadno dostanete do zavazadlového prostoru. Kola je také možno k nosiči uzamknout, a tak je můžete klidně nechat na zaparkovaném autě.

Kombinace odolné ocelové konstrukce a ližin z eloxovaného hliníku zajišťuje vysokou pevnost, nízkou hmotnost a účinnou ochranu proti povětrnostním vlivům. Abychom zaručili maximální kvalitu, odolnost a spolehlivost, podrobili jsme nosič řadě kvalitativních a bezpečnostních testů, i náročným jízdním zkouškám. Maximální povolené zatížení tažného zařízení je uvedeno ve velkém technickém průkazu daného vozu a tuto hodnotu není z bezpečnostních důvodů možné překročit. V Návodu k obsluze vozu je také zobrazeno povolené zatížení v závislosti na vzdálenosti od koule tažného ramene.

Se sklopným uzamykatelným nosičem přepravíte dvě kola do 36 kg bez nutnosti zvedání na střechu.

Obsah sady: Nosič jízdních kol na tažné zařízení, upevňovací díly, klíče (2 ks), montážní návod.

Použití: Nosič je určen pro max. 2 jízdní kola. Max. hmotnost jednoho jízdního kola je 20 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklo doplňky
Materiál:: Ocel, Hliník, Plast
Rozměry:: 105 x 75 x 75 cm; rozměry složeného nosiče: 105 x 75 x 25 cm
Nosnost:: 36 kg
Hmotnost:: 17 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: