Škoda nosič lyží a snowboardů uzamykatelý

Dostupnost Skladem
Kód: 000071129AA
5 690 Kč 4 702 Kč bez DPH
Škoda nosič lyží a snowboardů uzamykatelý
ORIG 000071129AA
Doprava zdarma

Uzamykatelný nosič lyží a snowboardů

Uzamykatelný nosič lyží a snowboardů je bezpečným řešením pro přepravu lyží nebo snowboardů především u vozů, které nemají sklopnou loketní opěrku opěry zadního středního sedadla (jejíž sklopení umožňuje přepravu lyží ve vaku uvnitř vozu). Uzamykatelný nosič lyží a snowboardů je možné montovat na tzv. otevřený profil střešního nosiče, výškové upevnění na střešní nosič je možné ve 2 polohách - klasické a zvýšené, je uzamykatelný, čímž znemožňuje odcizení převáženého vybavení, lyže je nutné vkládat do nosiče špičkami dozadu (proti směru jízdy), umožňuje přepravu 4 párů lyží nebo 2 snowboardů, splňuje zátěžové i bezpečnostní testy ŠKODA.

Omezení. pouze pro střešní nosič s tzv. T drážkou.

Maximální povolené zatížení střechy vozu včetně základního nosiče, nosiče lyží a převážených lyží je uvedeno ve velkém technickém průkazu konkrétního vozu. Z bezpečnostních důvodů se nesmí maximální povolené zatížení střechy překročit.

 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fabia III
Materiál:: Eloxovaný hliník, plast
Hmotnost:: 3,8 kg
Obsah sady:: Nosič lyží (2 ks), klíče (2 ks), upevňovací přípravek pro T drážku krátký (4 ks), upevňovací přípravek pro T drážku dlouhý (4 ks), vymezovací podložka (4 ks), matice se sklopnou rukojetí (4 ks), montážní návod
Umístění:: Na základní střešní nebo příčný střešní nosič.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: