Gumový autokoberec přes tunel Scala, Kamiq

Dostupnost Skladem
Kód: 654061580
215 Kč 178 Kč bez DPH
Gumový autokoberec přes tunel Scala, Kamiq

Gumový koberec přes tunel Scala, Kamiq

Vozy ŠKODA SCALA a KAMIQ byly stvořené pro cesty za dobrodružstvím v každém počasí. Je ale třeba myslet na to, že s plískanicemi se do vašeho auta dostávají nečistoty, které snadno ušpiní či poškodí podlahu. A pokud jezdíte v plné sestavě, pak může trpět taky středový tunel. O jeho ochranu se spolehlivě postará celoroční autokoberec. Tento malý kobereček do auta představuje účinný doplněk ke klasickým zadním kobercům. Je vyrobený z odolné gumy, která se snadno čistí a umývá. Rozšiřte svou výbavu rohoží do auta o praktického pomocníka a udržte interiér svého vozu v maximální čistotě.

Autokoberec určený na středový tunel se do vozu vkládá jako první, teprve poté se umisťují zadní koberečky. Díky tomu koberec ke středovému tunelu dokonale přilne a nikam se neposouvá. Spodní kraje koberce se zasunují pod zadní celoroční autokoberce. Zašpiněný kobereček stačí z auta vyjmout a následně jej vyklepat, případně umýt. K údržbě se nejlépe hodí běžné přípravky na čištění koberců. Nedoporučujeme používat abrazivní čisticí prostředky či rozpouštědla. Tyto přípravky by mohly rohož poškodit. Autokoberec přes tunel vozu SCALA a KAMIQ prošel zátěžovými testy odolnosti a stálosti tvarového profilu. Ve všech zkouškách samozřejmě uspěl na výbornou.

Barva: černá

Obsah sady: celoroční koberec přes tunel, montážní návod.

Upevnění: volně vložený na středový tunel vozu. Spodní kraje koberce se zasunují pod zadní celoroční interiérové koberce.

 


 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
D Avatar autora | 3.4.2024
Vše OK👍