Gumový autokoberec přes tunel Kodiaq

Dostupnost Skladem
Kód: 565061580
445 Kč 368 Kč bez DPH
Gumový autokoberec přes tunel Kodiaq

Gumový koberec přes tunel Kodiaq

Stačí jedna velká letní bouřka nebo zimní plískanice a hned si do auta přinesete vodu, bláto a drobné kamínky. A pokud jezdíte v plné sestavě, může výrazně trpět i středový tunel v zadní části automobilu. O jeho ochranu se spolehlivě postará gumový autokoberec. Tento malý kobereček do auta představuje účinný doplněk ke klasickým zadním kobercům. Je vyrobený z odolné gumy, která se snadno čistí a umývá. Rozšiřte svou výbavu rohoží do auta o praktického pomocníka a udržte interiér svého vozu ŠKODA KODIAQ v maximální čistotě.

Autokoberec určený na středový tunel se do vozu vkládá jako první, teprve poté se umisťují zadní koberečky. Díky tomu koberec ke středovému tunelu dokonale přilne a nikam se neposouvá. Zašpiněný koberec stačí z auta vyjmout a následně jej vyklepat, případně umýt. K údržbě se nejlépe hodí běžné přípravky na čištění koberců. Nedoporučujeme používat abrazivní čisticí prostředky či rozpouštědla. Tyto přípravky by mohly rohož poškodit. Autokoberec přes tunel vozu KODIAQ prošel zátěžovými testy odolnosti a stálosti tvarového profilu. Ve všech zkouškách samozřejmě uspěl na výbornou.

Barva: černá

Obsah sady: gumový koberec přes tunel, montážní návod.

Upevnění: při vkládání koberců do vozu je nutné vložit nejprve celoroční koberec přes středový tunel, a teprve potom koberce na podlahu vozu.

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: