Přední stěrače Kodiaq

Dostupnost Skladem
Kód: 566998001
1 319 Kč –3 % 1 275 Kč 1 054 Kč bez DPH
Přední stěrače Kodiaq
Přední stěrače Škoda Kodiaq
Akce
1 319 Kč –3 %

Sada předních stíracích lišt Kodiaq

Škoda originální stěrače jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Jsou vyvinuty a vyzkoušeny přímo pro vozy Škoda. Procházejí náročnými laboratorními i jízdními zkouškami, při nichž jsou testovány i při teplotách v rozmezí -40 až 100 °C. Splňují všechny požadavky dané výrobcem vozu, jsou 100% účinné za všech podmínek. Mezi jejich přednosti patří dokonalá přilnavost a stírání přesně vymezeného zorného pole. Funkční stírací lišty zajišťují za nepříznivého počasí dobrý výhled z vozu a umožňují tak bezpečnou jízdu. Proto doporučujeme věnovat stěračům náležitou pozornost a minimálně jednou ročně provést jejich výměnu.
Pro ideální viditelnost provádějte výměnu vždy obou stíracích lišt, protože obě vykonávají stejný podíl práce a podléhají tak opotřebení ve stejné míře.
Nezapomínejte ani na výměnu zadních stíracích lišt, které taktéž podléhají opotřebení. Vhodným časem pro výměnu je období po skončení zimní sezony, kdy námrazy na skle mohly způsobit okem nepostřehnutelná, ale vážná poškození stírací gumy.

 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kodiaq
Určeno pro:: Kodiaq

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: