Vak na lyže pro model Kodiaq

Dostupnost Skladem
Kód: 565050515
3 699 Kč 3 057 Kč bez DPH
Vak na lyže pro model Kodiaq

Vak na lyže pro model Kodiaq

Kam s nimi? Tuhle otázku si klade nejeden milovník hor. Zatímco lyžařské boty se při přepravě prostě jen strčí do tašky na lyžáky a šoupnou do zavazadlového prostoru, s lyžemi je problém. Jsou nejen neskladné, ale také choulostivé a zároveň mohou znečistit interiér vašeho vozu nebo ostatní zavazadla. Přepravujte je pohodlně a bezpečně s vakem na lyže ŠKODA pro model KODIAQ. Ten pojme až dva páry lyží o hmotnosti do 10 kg a je navržen tak, aby se dal snadno umístit do interiéru vozu.

Zároveň jej díky dvěma pevným a jednomu ramennímu popruhu můžete použít jako příruční zavazadlo, ve kterém lyže pohodlně přenesete i mimo automobil.

Obal na lyže je určen pro umístění do zavazadlového prostoru a kabiny vozu. Pro jeho použití je zapotřebí sklopit třetí řadu sedadel, pokud je jí vůz vybaven, a opěradlo prostředního sedadla ve druhé řadě. Poté je nutné připevnit vak pomocí stahovacího pásu, karabin a upevňovacích ok, tak aby zůstal na svém místě i při prudkých pohybech automobilu. Můžete jej také zkrátit na délku lyží pomocí pásku připevněného uvnitř vaku.

Vak je ušitý z voděodolného, lehce omyvatelného materiálu, jehož švy nepropouštějí vodu. Můžete tak lyže přepravovat bez obav, že dojde k navlhnutí nebo znečištění zavazadlového prostoru, zadních sedadel nebo ostatních přepravovaných zavazadel.

Barva: černá

Materiál: plast, textil

Obsah sady: vak na lyže, návod k použití, montážní návod

Hmotnost: 1,5 kg

Omezení: nutné zkontrolovat polohu lyží a hůlek ve vaku a jejich možnou délku a váhu.

Nosnost: 10 kg

Upevnění: na sklopenou zádovou opěru prostředního zadního sedadla, případně na sklopenou třetí řadu sedadel, a do zavazadlového prostoru. Vložení vaku na lyže do vozu provádějte dle pokynů v Návodu k obsluze.

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: