Kolo z lehké slitiny TRINITY 18" pro Kodiaq

Dostupnost Skladem
Kód: 565071498 FL8
6 694 Kč –3 % 6 450 Kč 5 331 Kč bez DPH
Kolo z lehké slitiny TRINITY 18" pro Kodiaq
orig 565071498 FL8
Doprava zdarma 6 694 Kč –3 %

Kolo z lehké slitiny TRINITY 18" pro Kodiaq

Originalita zpracování a nenucená elegance kol z lehkých slitin z nabídky ŠKODA Originální příslušenství je názorným příkladem spojení kvality, funkčnosti a estetiky. Kola procházejí všemi náročnými testy jako kola pro sériovou produkci. Vzhledem k propracovanému systému zkoušek je z hlediska namáhání odzkoušena každá část kola, tím je zajištěna jejich vysoká kvalita a bezpečnost v provozu.
Kola z lehkých slitin mají příznivé rozložení hmoty, což se pozitivně projevuje poklesem hodnot setrvačných sil rotujícího kola, tím se zvyšuje dynamika akcelerace i brzdění. Díky snížení neodpružené hmotnosti přispívají k lepšímu pocitu z jízdy. Kola jsou vyrobena ze slitiny hliníku, odlévají se jako jeden kus, v závěrečné fázi se na kola nanáší vrstva ochranného extrémně tvrdého, žáruvzdorného laku. Možnost použití kol pro daný vůz je třeba ověřit ve velkém technickém průkazu vozu. Nečistoty usazené na kolech z lehkých slitin se snadno odstraňují speciálními čisticími prostředky z nabídky ŠKODA Originální příslušenství. 

Možnost použití konkrétního kola pro daný vůz je třeba ověřit ve velkém technickém průkazu vozu. Šrouby nejsou součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kola a příslušenství
Barva:: Černá metalíza
Materiál: Lehká slitina
Povrchová úprava: Čelně broušený
Rozměr ráfku: 7,0J x 18“ ET 43
Počet šroubů: 5 ks
Rozměr pneumatiky: 235/55 R18
Hmotnost: 13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: