Kolo z lehké slitiny TRINITY 19“ Superb III

Dostupnost Skladem
Kód: 3V0071499E 8Z8
8 647 Kč –1 % 8 549 Kč 7 065 Kč bez DPH
Kolo z lehké slitiny TRINITY 19“ Superb III
Orig 3V0071499E 8Z8
Doprava zdarma 8 647 Kč –1 %

Kolo z lehké slitiny TRINITY 19“ Superb III

Originalita zpracování a nenucená elegance kol z lehkých slitin z nabídky ŠKODA Originální příslušenství je názorným příkladem spojení kvality, funkčnosti a estetiky. Kola procházejí všemi náročnými testy jako kola pro sériovou produkci. Vzhledem k propracovanému systému zkoušek je z hlediska namáhání odzkoušena každá část kola, tím je zajištěna jejich vysoká kvalita a bezpečnost v provozu.
Kola z lehkých slitin mají příznivé rozložení hmoty, což se pozitivně projevuje poklesem hodnot setrvačných sil rotujícího kola, tím se zvyšuje dynamika akcelerace i brzdění. Díky snížení neodpružené hmotnosti přispívají k lepšímu pocitu z jízdy. Kola jsou vyrobena ze slitiny hliníku, odlévají se jako jeden kus, v závěrečné fázi se na kola nanáší vrstva ochranného extrémně tvrdého, žáruvzdorného laku. Možnost použití kol pro daný vůz je třeba ověřit ve velkém technickém průkazu vozu. Nečistoty usazené na kolech z lehkých slitin se snadno odstraňují speciálními čisticími prostředky z nabídky ŠKODA Originální příslušenství. 

Určeno pro: Superb III (2015+)

Možnost použití konkrétního kola pro daný vůz je třeba ověřit ve velkém technickém průkazu vozu. Šrouby nejsou součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kola a příslušenství
Barva:: Stříbrná
Materiál:: Slitina lehkých kovů
Rozměr ráfku:: 8,0J x 19“ ET 44
Rozměr pneumatiky:: 235/40 R19
Hmotnost:: 14,4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: