Kolo z lehké slitiny CRYSTAL 19" pro ENYAQ

Dostupnost Skladem
Kód: 5LG071499 8Z8
8 249 Kč 6 817 Kč bez DPH
Kolo z lehké slitiny CRYSTAL 19" pro ENYAQ
Orig 5LG071499 8Z8
Novinka
Doprava zdarma

Kolo z lehké slitiny CRYSTAL 19" pro ENYAQ

SUV s elektrickým pohonem si zaslouží po všech stránkách moderní a kvalitní kola. Design 19“ hliníkových kol CRYSTAL perfektně ladí s charakterem elektromobilu ŠKODA ENYAQ iV.

Kola z lehkých slitin CRYSTAL byla navržena speciálně pro elektrický model ENYAQ iV. U vozů s baterií o hrubé kapacitě 82 kWh a vyšší se přitom liší rozměr pneumatik předních a zadních kol. Tím je zajištěn dostatek trakce pro přenos masivního a okamžitě dostupného točivého momentu elektrickéhovozu.

Alu kola ale zapůsobí i svou kvalitou a trvanlivostí. Prošla náročným systémem zkoušek, které potvrdily jejich odolnost a bezpečnost. Vyrobena jsou jako jeden kus ze slitiny hliníku, na kterou je v závěrečné fázi nanesena tenká vrstva extrémně tvrdého, žáruvzdorného laku.

Obsah sady: Kolo z lehkých slitin, středová krytka ŠKODA, montážní návod.

Poznámka: K hliníkovým diskům pro ENYAQ iV doporučujeme pneumatiky s označením „+“ a s technologií Seal, která zajistí bezproblémové pokračování jízdy i v případě defektu na pneumatice v místech dezénu.

Možnost použití kol pro daný vůz je třeba ověřit ve velkém technickém průkazu vozu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kola a příslušenství
Barva:: Lehká slitina
Rozměr ráfku:: 8,0J x 19“ ET 45
Rozměr pneumatiky:: Vpředu 235/55. Vzadu dle hrubé kapacity baterie: menší nebo rovno 81 kWh – 235/55; větší nebo rovno 82 kWh – 255/50.
Hmotnost:: 14,8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: