Dělící mříž podélná pro Octavia III combi

Dostupnost Skladem
Kód: 5E9017222
4 792 Kč 3 960 Kč bez DPH
Dělící mříž podélná pro Octavia III combi

Dělící mříž podélná pro Octavia III combi

Dělící podélná mříž zavazadlového prostoru je praktickým doplňkem k příčné dělicí mříži. Tato podélná dělicí mříž umožňuje rozdělit zavazadlový prostor vozu na dvě části. Její praktické využití ocení především ti, kteří sebou převážejí svého čtyřnohého mazlíčka a zároveň potřebují uložit do zavazadlového prostoru jiné převážené předměty (sportovní potřeby, zboží denní potřeby, apod.). Tuto dělicí mříž je možné použít pouze v kombinaci s příčnou dělicí mříží. Její uchycení je jednoduché, mříž se zavěsí na dělicí mříž namontovanou ve voze, u podlahy zavazadlového prostoru se pak uchytí pomocí šroubů s plastovou hlavou do konzoly pro uchycení opěr zadních sedadel a do otvoru v plechu karoserie pod krytem západky 5. dveří. Provedení mříže nijak neomezuje řidiče ve výhledu dozadu. Mříž je vyrobená z kvalitní oceli, její povrch je nastříkaný černou barvou pomocí práškové technologie, která zajišťuje její dokonalé krytí.

Barva: Černá

Materiál: Kov

Obsah sady: Dělicí mříž, montážní materiál (nýtovací matice, mezikusy, krytka, šrouby s plastovou hlavou), šablona, montážní návod.

Hmotnost: 3,5 kg

Omezení: Pouze pro vozy Octavia Combi (5E5) s výbavou dělicí mříže 5E9 071 195. Nelze použít v kombinaci s krycím rolem zavazadlového prostoru, popř. multifunkční kapsou ( je-li ve výbavě vozu)

Upevnění: Zavěšení na příčnou dělicí mříž a uchycení šrouby s plastovou hlavou do konzoly pro uchycení opěr zadních sedadel a do otvoru v plechu karoserie pod krytem západky 5. dveří.

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: