Nosič jízdního kola na střechu

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 000071128P
4 339 Kč 3 586 Kč bez DPH
Nosič jízdního kola na střechu

Nosič jízdního kola na střechu

Nosič jízdního kola z nabídky Škoda originální příslušenství je jednou z možností jak bezpečně přepravit jízdní kolo např. při letní cyklodovolené. Zároveň patří k doplňkům, které nepoškodí vůz a je jistotou, že jeho používáním nedojde k ohrožení jízdních vlastností vozu ani platné záruky. Unikátní design, kvalitní zpracování materiálů a prověřená konstrukce nosiče jízdního kola usnadňuje montáž jízdního kola na střechu vozu, jeho upevnění i následnou demontáž. Nosič je uzamykatelný, takže zvyšuje ochranu jízdního kola před odcizením. Je možné jej namontovat na otevřený nosný profil s tzv.
T drážkou střešního nosiče i uzavřený nosný profil. Velkou předností tohoto nosiče je hliníková konstrukce, která nijak nezatěžuje střechu vozu.Rám jízdního kola se jednoduše, ale přitom bezpečné uchytí na nosič pomocí sklopné páky. Pro uchycení ráfků s pneumatikami slouží pevné a kvalitní plastové pásky. Nosič jízdního kola splňuje předepsané zátěžové a bezpečnostní testy. Maximální povolené zatížení střechy vozu (včetně základního nosiče, nosičů kol a převážených kol) je uvedeno ve velkém technickém průkazu konkrétního vozu. Z bezpečnostních důvodů se nesmí maximální povolené zatížení střechy překročit. 

Obsah sady: Nosič jízdních kol, klíče (2 ks), upevňovací přípravek pro T drážku (3 ks), montážní návod.

Údržba: Běžné saponátové mycí prostředky a čisticí prostředky vhodné na plast. Nepoužívat abrazivní čisticí prostředky nebo chemická rozpouštědla.

Umístění: Upevnění na základní střešní nebo příčný střešní nosič s tzv. T drážkou. Hmotnost převážených kol, včetně držáku kol a základního nosiče, nesmí překročit maximální povolené zatížení střechy.

Upozornění: Střešní nosiče nejsou součástí sady.

 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Octavia III
Materiál:: Plast, Hliník s práškovým lakováním
Rozměry:: Trubka průměr ø 22 - 80 mm nebo ovál 80 x 100 mm.
Nosnost:: 20 kg
Hmotnost:: 4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: