Kolo z lehké slitiny BRAGA 18" pro OCTAVIA IV

Dostupnost Skladem
Kód: 5E3071498M HA7
6 129 Kč 5 065 Kč bez DPH
Kolo z lehké slitiny BRAGA 18" pro OCTAVIA IV
ORIG 5E3071498M HA7
Doprava zdarma

Originalita zpracování a nenucená elegance kol z lehkých slitin z nabídky ŠKODA Originální příslušenství je názorným příkladem spojení kvality, funkčnosti a estetiky. Kola procházejí všemi náročnými testy jako kola pro sériovou produkci. Vzhledem k propracovanému systému zkoušek je z hlediska namáhání odzkoušena každá část kola, tím je zajištěna jejich vysoká kvalita a bezpečnost v provozu.

Kola z lehkých slitin mají příznivé rozložení hmoty, což se pozitivně projevuje poklesem hodnot setrvačných sil rotujícího kola, tím se zvyšuje dynamika akcelerace i brzdění. Díky snížení neodpružené hmotnosti přispívají k lepšímu pocitu z jízdy. Kola jsou vyrobena ze slitiny hliníku, odlévají se jako jeden kus, v závěrečné fázi se na kola nanáší vrstva ochranného extrémně tvrdého, žáruvzdorného laku. Možnost použití kol pro daný vůz je třeba ověřit ve velkém technickém průkazu vozu. Nečistoty usazené na kolech z lehkých slitin se snadno odstraňují speciálními čisticími prostředky z nabídky ŠKODA Originální příslušenství. 

Upozornění Možnost použití konkrétního kola pro daný vůz je třeba ověřit ve velkém technickém průkazu vozu. Šrouby nejsou součástí balení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Octavia IV
Barva:: Antracit
Materiál:: Lehká slitina
Povrchová úprava:: Broušený
Rozměr ráfku:: 7,5J x 18“ ET 48
Rozměr pneumatiky:: 225/45 R18
Možnost použít sněhové řetězy:: Ne
Hmotnost:: 12,4 kg
Obsah sady:: Kolo z lehkých slitin, středová krytka ŠKODA, montážní návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: