Kolo z lehké slitiny NANUQ 16" Scala, Kamiq

Dostupnost Skladem
Kód: 654071496C FL8
4 589 Kč 3 793 Kč bez DPH
Kolo z lehké slitiny NANUQ 16" Scala, Kamiq

Kolo z lehké slitiny NANUQ 16" Scala, Kamiq

Originalita zpracování a nenucená elegance kol z lehkých slitin z nabídky ŠKODA Originální příslušenství je názorným příkladem spojení kvality, funkčnosti a estetiky. Kola procházejí všemi náročnými testy jako kola pro sériovou produkci. Vzhledem k propracovanému systému zkoušek je z hlediska namáhání odzkoušena každá část kola, tím je zajištěna jejich vysoká kvalita a bezpečnost v provozu.
Kola z lehkých slitin mají příznivé rozložení hmoty, což se pozitivně projevuje poklesem hodnot setrvačných sil rotujícího kola, tím se zvyšuje dynamika akcelerace i brzdění. Díky snížení neodpružené hmotnosti přispívají k lepšímu pocitu z jízdy. Kola jsou vyrobena ze slitiny hliníku, odlévají se jako jeden kus, v závěrečné fázi se na kola nanáší vrstva ochranného extrémně tvrdého, žáruvzdorného laku. Možnost použití kol pro daný vůz je třeba ověřit ve velkém technickém průkazu vozu. Nečistoty usazené na kolech z lehkých slitin se snadno odstraňují speciálními čisticími prostředky z nabídky ŠKODA Originální příslušenství.    

Určeno pro: Scala (2019+), Kamiq (2019+)

Možnost použití konkrétního kola pro daný vůz je třeba ověřit ve velkém technickém průkazu vozu. Šrouby nejsou součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Scala
Barva:: Černá metalíza
Materiál:: Lehká slitina
Rozměr ráfku:: 6,0J x 16" ET 35
Počet šroubů:: 5 ks
Hmotnost:: 9,4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: