Vak na lyže

Dostupnost Skladem
Kód: 000050515D
3 209 Kč 2 652 Kč bez DPH
Vak na lyže

Vak na lyže

To poslední, co chcete po celém dni na svahu, je sedět v autě provlhlém od sněhu. Je vám to dobře známé? Na rozdíl od tašky na lyžáky, lyže jen tak snadno do zavazadlového prostoru neumístíte a kabina vozu je pak plná vlhkých skvrn. Obal na lyže pro modely ŠKODA RAPID, SPACEBACK, OCTAVIA, KAROQ a SUPERB s kapacitou až pro čtyři páry lyží tento problém vyřeší. Nepropustná tkanina zanechá automobil v suchu a upevnění vaku ke konstrukci vozu pomocí popruhů zase ochrání lyže před poškrábáním v důsledku nežádoucího pohybu.

Díky popruhům obal poslouží i jako příruční zavazadlo, u které jistě oceníte také kapsičku na uložení drobných předmětů.

Vak na lyže je určen pro umístění do zavazadlového prostoru a kabiny vozu. Lyže do vaku umisťujte špičkami dopředu, hůlky mezi lyžemi špičkami dozadu. Následně vak položte na sklopenou loketní opěrku (včetně víka v opěře prostředního zadního sedadla) tak, aby byl konec se zipem v zavazadlovém prostoru vozu. Potom je nutné vak připevnit pomocí stahovacího pásu, karabin a upevňovacích ok. Díky tomu zůstane na svém místě i při prudkých pohybech automobilu. Můžete jej také zkrátit na délku lyží pomocí pásku připevněného uvnitř vaku.

Vak je ušitý z voděodolného, lehce omyvatelného materiálu, jehož švy nepropouštějí vodu. Můžete tak lyže přepravovat bez obav, že dojde k navlhnutí nebo znečištění zavazadlového prostoru, zadních sedadel nebo ostatních přepravovaných zavazadel. 

Materiál: tkanina nepromokavý materiál

Barva: černá

Rozměry: 1950 mm x 395 mm x 200 mm.

Obsah sady: vak na lyže, návod k použití, montážní návod.

Údržba: neprat ani nečistit chemicky, při nepoužívání vak vysušit a uložit na suchém místě.

Poznámka: Nutné zkontrolovat polohu lyží a hůlek ve vaku a jejich možnou délku a váhu.

Nosnost: 24 kg

Upevnění: zajišťovacím pásem se sponou a zámkem přes opěru prostředního zadního sedadla. Podrobný popis je uveden v Návodu k obsluze vozu.

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: