Sněhové řetězy Fabia III a Rapid

Dostupnost Skladem
Kód: 000091387AN
2 789 Kč 2 305 Kč bez DPH
Sněhové řetězy Fabia III a Rapid

Sněhové řetězy Fabia III a Rapid

Nenechte se na svých cestách vykolejit sněhem nebo ledovkou. Sněhové řetězy z ušlechtilé oceli vás vyvezou i tam, kam vás nedostanou ani nejkvalitnější zimní pneumatiky. Řetězy pro modely ŠKODA FABIA III a RAPID používají to nejmodernější provedení a nejkvalitnější materiály. Vyrobili jsme je ze špičkové manganem legované oceli, díky níž se pořádně zakousnou do sněhu i ledu a navíc toho hodně vydrží. Šikmostopé provedení s nízkoprofilovými články zase přispívá k lepší trakci při akceleraci i brzdění, stejně jako k většímu komfortu jízdy ve srovnání s jinými druhy řetězů na auto.
 
Co byste měli vědět
Než jsme je nabídli zákazníkům, prošly všechny sněhové řetězy z nabídky ŠKODA Originálního příslušenství náročnými testy. Při nich musely prokázat nejen svou trvanlivost a mechanickou odolnost, ale také to, že perfektně sedí na všechny vozy, pro které jsou určeny. A obstály na výbornou!

U vozů s pohonem předních kol se zimní řetězy nasazují na přední, tedy poháněnou i řiditelnou nápravu. Jejich použití na všech čtyřech kolech je sice optimálním řešením, ale není nezbytné. Po nasazení řetězů je nutné ujet 50 až 100 metrů, zkontrolovat vycentrování řetězů a v případě potřeby je dopnout. S nasazenými sněhovými řetězy doporučujeme jezdit rychlostí maximálně 50 km/h.

Materiál: nerezová ocel

Rozměr kola: 185/60 R15, 195/55 R15

Rozměr ráfku: 6J x 15 "ET 38

Obsah sady: sněhové řetězy, montážní návod

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: