Sněhové řetězy Kodiaq 215/65 R17

Dostupnost Skladem
Kód: 000091387AS
3 433 Kč 2 837 Kč bez DPH
Sněhové řetězy Kodiaq 215/65 R17

Sněhové řetězy Kodiaq

Pokud do cíle nedojedete s těmito sněhovými řetězy, zbývá snad už jen rolba! Řetězy na auto pro model KODIAQ z nabídky ŠKODA Originálního příslušenství v sobě spojují nejlepší možné technologie a materiály. Špičková manganem legovaná ocel se stará o dlouhou životnost a šikmostopé provedení se čtyřhrannými články zase zajišťuje maximální účinnost při zrychlování i brzdění. Jezděte bezpečně a s jistotou i na sněhu nebo ledu!

Co byste měli vědět
Abychom si byli jisti, že nabízíme to nejlepší, podrobili jsme všechny zimní řetězy z nabídky ŠKODA Originálního příslušenství náročným homologačním testům, při kterých jsme zkoušeli nejen jejich mechanickou odolnost, ale také například kompatibilitu se všemi našimi vozy. Řetězy prokázaly svoje kvality ve všech ohledech.

Sněhové řetězy je ideální nasadit na všechna kola, obvykle se však používají jen na poháněné nápravě (v případě vozů 4x4 na trvale poháněné, tedy v tomto případě přední). Po jejich nasazení je nutné ujet 50 až 100 metrů, zkontrolovat vycentrování řetězů a v případě potřeby je dopnout. S nasazenými řetězy doporučujeme jezdit rychlostí maximálně 50 km/h. 

Materiál: nerezová ocel

Rozměr kola: 215/65 R17

Rozměr ráfku: 6,5J x 17 ET 38

Obsah sady: sněhové řetězy, montážní návod

Hmotnost: 5,4 kg

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: