Sněhové řetězy Octavia III

Dostupnost Skladem
Kód: 000091387AK
2 735 Kč 2 260 Kč bez DPH
Sněhové řetězy Octavia III

Sněhové řetězy Octavia III

Sněhové řetězy z manganem legované oceli protáhnou váš vůz OCTAVIA III navzdory sněhu a extrémnímu počasí i tam, kam se nedostanou ani ty nejkvalitnější zimní pneumatiky. Sněhové řetězy používají tu nejmodernější konstrukci a nejkvalitnější materiály. Vyrobili jsme je ze špičkové manganem legované oceli, díky níž se pořádně zakousnou do sněhu i ledu a navíc toho hodně vydrží. Šikmostopé provedení s nízkoprofilovými články zase přispívá k lepší trakci při akceleraci i brzdění, stejně jako k většímu komfortu jízdy ve srovnání s jinými druhy řetězů na auto.

Než jsme je nabídli zákazníkům, prošly všechny sněhové řetězy z nabídky ŠKODA Originálního příslušenství náročnými testy. Při nich musely prokázat nejen svou trvanlivost a mechanickou odolnost, ale také to, že perfektně sedí na všechny vozy, pro které jsou určeny. A obstály na výbornou!

U vozů s pohonem předních kol se zimní řetězy nasazují na přední, tedy poháněnou i řiditelnou nápravu. Jejich použití na všech čtyřech kolech je sice optimálním řešením, ale není nezbytné. Po nasazení řetězů je nutné ujet 50 až 100 metrů, zkontrolovat vycentrování řetězů a v případě potřeby je dopnout. S nasazenými sněhovými řetězy doporučujeme jezdit rychlostí maximálně 50 km/h.

Materiál. nerezová ocel

Rozměr kola: 6J x 16“ ET 48, 6J x 17“ ET 48

Rozměr ráfku: 205/60 R16, 205/55 R17

Obsah sady: sněhové řetězy, montážní návod

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: